0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
Ceara CE
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۱
۰
Cuiaba
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۰
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۱۵
Olimpia Asuncion
۴
۱
12 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
  China League One
Shaanxi Changan
۱
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۰۰
Beijing BG
۳
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۲:۰۰
Beijing Institute of Technology
۰
۳
Kunshan
Finished
۱۲:۰۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۱
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۶:۰۰
  United States MLS
Philadelphia Union
۲
۱
New York City FC
Finished
۰۲:۳۰
Vancouver Whitecaps
۰
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۳۰
  Indonesia President's Cup
PSS Sleman
۱
۰
Dewa United FC
Finished
۱۳:۳۰
Persis Solo
۰
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۸:۰۰
  Asia AFC Cup Group G
Visakha FC
۵
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۳:۳۰
Kedah
۴
۱
Kaya FC
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Copenhagen
۰
۲
Silkeborg IF
Finished
۱۵:۳۰
PFC CSKA Sofia
۰
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۱۹:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
-
-
MKS Cracovia Krakow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
PFC Slavia Sofia
۰
۰
Arda Kardzhali
inprogress
۱۹:۳۰
FC UTA Arad
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۲
YFK Shinnik Yaroslav
inprogress
۱۸:۳۰
SV Kapfenberg
۰
۱
Universitatea Craiova
inprogress
۲۰:۰۰
SonderjyskE
۱
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۰۰
FK Akhmat Grozny
۵
۰
Zenit Penza
inprogress
۱۸:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Buducnost Podgorica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۳
۱
FC Edmonton
Finished
۰۳:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Sweden U19 (W)
۲
۰
Germany U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic U19 (W)
۰
۳
France U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
England U19 (W)
۰
۰
Norway U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Spain U19 (W)
۰
۰
Italy U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Paraguay U20 (W)
۰
۰
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Copa Chile
Union La Calera
۰
۲
Santiago Morning
Finished
۰۱:۳۰
Coquimbo Unido
۲
۱
Melipilla
Finished
۰۲:۰۰
Huachipato
۳
۰
CD Puerto Montt
Finished
۰۲:۰۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۰
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka
۳
۱
Sheikh Jamal
Finished
۱۴:۳۰
  Asia AFC Cup Group I
Young Elephants FC
۱
۳
Hougang United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Phnom Penh Crown
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Primera Division
Alianza Lima
۲
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
Sport Huancayo
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Reserve League
Godoy Cruz Reserves
۳
۰
Atletico Tucuman Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Velez Sarsfield Reserves
۱
۲
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Premier League
Energetik-BGU
۱
۰
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۹:۳۰
  Asia AFC Cup Group F
FK Dordoi Bishkek
۰
۱
Kopetdag Asgabat
inprogress
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Arba Minch City FC
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
Fasil Kenema
۳
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۴:۳۰
Addis Ababa
۱
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۱:۳۰
  Asia AFC Cup Group H
Tampines Rovers FC
۱
۳
PSM Makassar
Finished
۱۶:۳۰
  United States NPSL
Pittsburgh Hotspurs
۱
۲
FC Buffalo
Finished
۰۱:۳۰
Akron City
۲
۲
Erie Commodores
Finished
۰۰:۰۰
OSA Seattle FC
۲
۵
Las Vegas Legends
Finished
۰۳:۳۰
Northern Virginia United
۱
۱
Virginia Beach United
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
FK Liepaja
۰
۰
SK Super Nova
inprogress
۱۹:۳۰
FS Metta/Lu
-
-
FK Auda
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Peru Reserve League
Deportivo Municipal Reserves
۰
۰
Alianza Lima Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Chicago Fire FC II
۴
۳
New England Revolution II
Finished
۰۱:۳۰
Houston Dynamo FC II
۱
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۵:۴۵
North Texas SC
۴
۰
Minnesota United FC II
Finished
۰۵:۰۰
Portland Timbers II
۲
۴
Colorado Rapids II
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Serie C
Paysandu
۱
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۲:۳۰
Volta Redonda
۰
۳
AA Aparecidense
Finished
۰۱:۳۰
Ferroviario
۰
۲
Floresta EC
Finished
۰۰:۳۰
  Jamaica Premier League
Harbour View FC
۱
۰
Waterhouse FC
Finished
۰۲:۴۵
Cavaliers FC
۰
۱
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
  Asia AFC Cup Group J
Tainan City Steel
۱
۳
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda Rwanda Cup
Rayon Sports FC
۱
۰
Police FC
inprogress
۱۸:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Finland (W)
۱
۱
Japan (W)
inprogress
۱۹:۴۵
  Bhutan Premier League
Gelsar FC
۱
۰
Friends United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 1. Division
Asane IL Ulset
-
-
Sandnes Ulf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Grorud
-
-
SK Brann Bergen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ranheim Trondheim
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bryne FK
-
-
Stjordals Blink
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sogndal IL
-
-
Mjondalen IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Sarpsborg 08 2
۰
۰
IF Fram Larvik
inprogress
۱۹:۳۰
  Asia AFC Cup Group E
Neftchi Kochkor
۰
۱
Altyn Asyr FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۵
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
San Martin Tucuman
۱
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۴:۰۰
Tristan Suarez
۴
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۴
۰
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
  Peru Segunda Division
Sport Chavelines Juniors
۱
۱
Juan Aurich Chiclayo
Finished
۰۰:۳۰
Molinos El Pirata
۱
۱
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
CD Alfonso Ugarte
۲
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۳۰
Cusco FC
۳
۲
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
۲
۰
Santos FC de Ica
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Llacuabamba
۲
۱
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۲
۱
Pyramids FC
Finished
۰۰:۰۰
  United States UWS
Paisley Athletic (W)
۳
۲
New Jersey Copa (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Maghreb de Fes
۲
۰
Olympique Khouribga
Finished
۰۰:۰۰
Chabab Mohammedia
۰
۳
FAR Rabat
Finished
۰۰:۰۰
  United States NISA
California Utd Strikers
۵
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Club Eagles
۲
۱
Da Grande SC
Finished
۱۵:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Mexico U20
۶
۰
Puerto Rico U20
Finished
۰۷:۰۰
Guatemala U20
۲
۱
Canada U20
Finished
۰۰:۳۰
Haiti U20
۱
۲
Jamaica U20
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador U20
۴
۵
Dominican Rep U20
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۰
Atletico Colegiales
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۵
Træff
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar National League
Seraing United
۱
۵
Shan United FC
Finished
۱۳:۰۰
  United States WPSL
San Diego Parceiro LFC (W)
۵
۲
Oceanside Dutch Lions FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
New York Athletic (W)
۶
۳
New Jersey Alliance FC (W)
Finished
۰۰:۰۰
Milwaukee Torrent (W)
۶
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۰:۳۰
Nashville Rhythm FC (W)
۳
۰
Alabama FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
BC United (W)
۳
۲
Indios Denver (W)
Finished
۰۴:۳۰
Washington Dutch Lions (W)
۱
۴
Penn Fusion SA (W)
Finished
۰۰:۳۰
Academica SC (W)
۰
۰
Pleasanton Rage (W)
inprogress
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
Miami AC
۲
۱
Caledonia SC
Finished
۰۲:۳۰
Project 51O
۲
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۲:۳۰
East Atlanta FC
۱
۳
South Georgia Tormenta FC II
Finished
۰۴:۰۰
San Francisco Glens SC
۰
۱
Southern California Seahorses
Finished
۰۰:۳۰
Black Rock FC
۲
۰
AC Connecticut
Finished
۰۰:۳۰
Hudson Valley Hammers
۳
۴
Cedar Stars Rush
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۲
۰
Dorados
Finished
۰۲:۳۰
Venados Merida FC
۱
۳
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
Pumas Tabasco
۱
۲
Cancun FC
Finished
۰۶:۳۵
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۱
۲
Cibao FC
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Vega Real
۱
۰
Delfines Del Este
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Laferrere
۰
۲
Real Pilar
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Campeon de Campeones
CF Atlas Guadalajara
۲
۲
Cruz Azul
Finished
۰۵:۰۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group A
Georgia (W)
-
-
Ireland (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Paraguay Championship Women
12 De Octubre Itaugua (W)
۰
۲
Guairena FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۱
Lota Schwager
Finished
۰۰:۰۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۶
۲
Forward Madison FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Club Villa Mitre
۳
۱
Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Serie D Group 2
Moto Club
۱
۱
Pacajus
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۲
۱
Crucero del Norte
Finished
۰۰:۰۰
  Iceland Iceland Cup
UMF Njardvik
۰
۱
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Police FC
۳
۲
AC Port Of Spain
Finished
۰۱:۳۰
  Mongolia First League
Khovd Western
۴
۱
Khad FC
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Dalkurd FF U21
۳
۱
Degerfors U21
Finished
۱۴:۴۵
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۲
Fortune Sacco
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Samarra
۰
۱
Al Naft SC
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus Reserve League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۰
۰
Slavia Mozyr Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Foerde
۰
۰
Molde FK 2
inprogress
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید